Ana Sayfa Festival Haberleri Mudanya Otostop Festivali – 2018

Mudanya Otostop Festivali – 2018

77
0
Paylaş

Gençler ve genç kalanlar, hayatı kaçırmamak için yola çıkanlar, Inter Turkey, Türkiye’nin ilk otostop festivalini gururla sunar.

Öncelikle FestivalTR Whatsapp Dayanışma gruplarımıza üye olmak için buraya tıklayınız.

Şimdilik açıklanan kadroda ise Can Bonomo, Adamlar, Manuş Baba, Piiz, Gazapizm, Cem Adrian, Sattas, Pera yer alıyor.

Türkiye’nin dört bir yanından ve hatta yurt dışından katılımcıların hepsinin otostopla geleceği ve döneceği bu dev otostop şölenine katılmak için sizde hazırlığınızı yapmaya başlayın.. Aramıza katılmanız için bir parmak kaldırmanız yeterli.. #OtostopTurkey grubumuz a post atarak yol arkadaşı , bulabilirsiniz, daha keyifli ve eğlenceli bir yolculuk yapabilirsiniz. Etkinliğin süreceği 4 gün boyunca #OtostopTurkey grubumuza çılgın fotoğraf ve video paylaşımlarınızı paylaşacaksınız ve en çılgın otostop fotoğrafları ve videoları yarışmasına katılacaksınız.. Sürpriz ödüller sizi bekliyor olacak..

Festival alanına rahatça ulaşabilmeniz için Mudanya merkezden servisler ayarladık. (Ücretsiz)

Birbirinden ünlü sanatçıların konserlerinde coşup,eğitici atölyelerimizde kendinizi geliştirebileceksiniz.Gündüz deniz, kum, güneş ,gece dj partileri ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız..

*Festival Bilet Fiyatları
Günlük : 20 TL
Kombine :40 TL
Kamp + Kombine : 50 TL

Sanat sokağımızda , el yapımı sanat ürünlerinizi sergileyip aynı zamanda satış da yapabileceksiniz.Ünlü konuklarımızla keyifli söyleşilere katılıp, sorular yöneltebileceksiniz.. Her anından keyif alacağınıza inandığımız bu harika festival için bizi takipte kalın. Çok yakında detayları paylaşacağız.. InterTurkey’ li olmak bir ayrıcalıktır..