Ana Sayfa Konserler - Mini Etkinlikler 46. Babaeski Tarım Festivali

46. Babaeski Tarım Festivali

152
0

9-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “46. Babaeski Tarım Festivali ‘nde ünlü sanatçılar Babaeski’de konser verecek. 9 Ağustos 2018 Perşembe günü Can Bonomo, 10 Ağustos 2018 Cuma Berkay ve 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü Gülben Ergen Babaeskililerle buluşacak.

Bir bölge geleneği olan Babaeski Tarım Festivalin 46’ncısı 09-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Tarım Teşvik Yarışması, Sportif Müsabakalar, Satranç, Briç Müsabakaları, Konserler ve daha birçok etkinliği içinde barındıran festivalin programı belli oldu. 9 Ağustos Perşembe Günü Can Bonomo, 10 Ağustos Cuma Berkay ve 11 Ağustos Cumartesi Günü Gülben Ergen Babaeskililerle buluşacak.

“46. BABAESKİ TARIM FESTİVALİ” PROGRAMI

* 9 Ağustos 2018  Perşembe

Saat: 17.30 Festival açılış töreni

Yer: Hükümet Meydanı

Atatürk Anıtına Çelenk Konulması ile Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

 

Konuklar, Tarım Üreticileri, Eğitim ve Kültür Kuruluşları, Oda ve Dernek Temsilcileri, Sporcu Grupları, Bulgaristan Lubimets Belediyesi Modern Dans Grubu, Bornova Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Topluluğu, Babaeski Ataspor Folklor Kurumu Gençlik Spor Kulübü Derneği Halk Oyunları Topluluğu ile vatandaşlardan oluşan Festival Kortejinin Edirne Bandosu eşliğinde Festival Alanına yürüyüşü

Saat: 18.00 Festival Açılış Konuşmaları

Yer: Gündüz Onat Festival Alanı

Saat: 18.15 Tarım Sergisinin Açılışı

Yer: Gündüz Onat Festival Alanı

Saat: 18.15 Sokak Basketbolu Turnuvası Grup Turnuvası

Yer: Uğur Mumcu Tesisleri

Saat: 18.15 Minikler Halı Saha Futbol Turnuvası Yarı Final Müsabakaları

Yer: Uğur Mumcu Halı Saha Tesisleri

Saat: 18.30 Kokteyl

Yer: Tansa Kır Bahçesi

Saat: 19.00 Edirne Kızılay Kan Merkezi Sağlık Çadırı “Kan Bağışı Kampanyası”

Yer: Gündüz Onat Festival Alanı-Sahne Yanı

Saat: 21.00 Konser

Yer Gündüz Onat Festival Alanı

Bulgaristan Lubimets Belediyesi Modern Dans Grubu, Babaeski Bulgaristan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Korosu Konseri, Babaeski Ataspor Folklor Kurumu Halk Oyunları Topluluğu, Fethiye Yeşder Halk Oyunları Topluluğu ile son olarak CabBonomo konseri.

* 10 Ağustos 2018 Cuma

Saat: 09.00 Babaeski Kent Konseyi Satranç Turnuvası

Yer: Belediye Sarayı Tansa Salonu

Saat: 16.00 Babaeski Kent Konseyi Satranç Turnuvası Ödül Töreni

Yer: Belediye Sarayı Tansa Salonu

Saat:17.00 Yerli ve Yabancı Grupların Halk Oyunları Gösterisi

Yer: Adil Onat Caddesi

Saat: 17.00 Minikler Halı Saha Futbol Gösteri Maçı

Yer: Uğur Mumcu Halı Saha Tesisleri

Saat: 18.00 Minikler Halı Saha Futbol Gösteri Maçı

Yer: Uğur Mumcu Halı Saha Tesisleri

Saat: 18.00 Babaeski Kent Konseyi Açık İkili Briç Turnuvası

Yer: Babaeski Öğretmenler Evi

Saat: 18.00 Sokak Basketbolu Turnuvası Grup Müsabakaları

Yer: Uğur Mumcu Tesisleri

Saat: 18.30 Edirne Kızılay Kan Merkezi Sağlık Çadırı “Kan Bağışı Kampanyası”

Yer: Gündüz Onat Festival Alanı-Sahne Yanı

Saat: 20.00 Babaeski Kent Konseyi Açık İkili Briç Turnuvası Ödül Töreni

Yer: Babaeski Öğretmenler Evi

Saat: 21.00 Konser

Yer Gündüz Onat Festival Alanı

Çevre Düzeni ve Çevre Temizliği Kampanyası Plaket Töreni, Balkan Hattı Orkestrası Konseri, Bornova Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Topluluğu ve Berkay Konseri.

* 11 Ağustos 2018 Cumartesi

Saat:17.00 Yerli ve Yabancı Grupların Halk Oyunları Gösterisi

Yer: Adil Onat Caddesi

Saat: 17.00 Minikler Halı Saha Futbol Turnuvası 3.lük Maçı

Yer: Uğur Mumcu Halı Saha Tesisleri

Saat: 18.00 Sokak Basketbolu Turnuvası Yarı Final Müsabakaları

Yer: Uğur Mumcu Tesisleri

Saat: 18.00 Minikler Halı Saha Futbol Turnuvası Final Maçı ve Ödül Töreni

Yer: Uğur Mumcu Halı Saha Tesisleri

Saat: 18.00 Edirne Kızılay Kan Merkezi Sağlık Çadırı “Kan Bağışı Kampanyası”

Yer: Gündüz Onat Festival Alanı-Sahne Yanı

Saat: 20.00 Sokak Basketbolu Turnuvası Yarı Final Maçı ve Ödül Töreni

Yer: Uğur Mumcu Tesisleri

Saat: 21.00 Konser

Yer Gündüz Onat Festival Alanı

Tarım Teşvik Yarışması Plaket ve Ödül Töreni, Kızılay Kan Bağışçıları Ödül Töreni, Babaeski Folklor Kurumu Gençlik Spor Kulübü Derneği Halk Oyunları Topluluğu, İllüzyon Show/ Nevzat Kırbaç, Havai Fişek Gösterisi ve Gülben Ergen Konseri. (Kadir Sinici)

Facebook Yorumları