Acıfest Chili & Chill

Acı Fest bu yıl ilki gerçekleşecek olan bir gurme etkinliğidir. Yemenin ve içmenin eğlenceli bir deneyim olduğunu vurgular. Bunu şölen havasındaki etkinlik alanıyla ve müzikle destekler. Olmazsa olmazı ise ACI’dır. Daha teknik bir dille: Gastronomi’nin en acı halidir.

Biletler için buraya.

Acı Fest’te hamburgerden sosise, sushi’den steak’e, kebaba, makarnaya, pizzaya; taze biberlerden, mantıya kadar uzanan geniş bir yelpazede İstanbul’un en önemli lezzet markaları ile tanışacaksınız. Bambaşka lezzetleri tek bir alanda deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Ortak noktası acı olan tüm markaların en niteliklileriyle Acı Fest’te tanışacak, yemeklere lezzet katan, baharat, sos ve yan ürünlerin tadına bu festivalde varacaksınız.

Dünyanın dört bir yanından leziz mutfakların, birbirinden keyifli sunumların, ünlü şeflerin özel tariflerinin, İstanbul’un hem gurme hem de sokak lezzetlerinin bir araya geleceği festivalde; markalarımız tadımlık lezzetler hazırlayacak, etler ziyaretçilerimizin gözleri önünde pişecek. Kısacası acıya, yemeğe ve eğlenceye doyacağız!

Acı Fest is kind of a gourmet fest which being organised for the first time. It emphasises eating and drinking is an entertaining experience. Amusing event area and music are prove that to us. And “HOT” is the password of this event. In technical language; it is the hottest version of gastronomy.

You will meet the most important food brands of İstanbul from hamburger to hotdog, from sushi to kebab, pasta, pizza, fresh paprikas, ravioli (mantı) etc. at AcıFest.

You will find a chance to experience many different tastes in one place. You will meet all the brands that have one thing in common: Hot. You’ll taste sauces, spices that flavours meals. In this festival İstanbul’s both street foods and gourmet flavours come together.

Yoruma kapalı.