Ankara Kahve ve Çikolata Festivali

03 – 06 Mayıs tarihleri arasında kahve ve çikolata severleri bir araya getiren festival Ankara’da!

“2 Tat 5 Duyu” sloganıyla Ankara’da kahve ve çikolata severleri bir araya getirmeyi amaçladığımız festival tadındaki bu organizasyon; atölye çalışmaları ve seminerlerin yer alacağı etkinliklerle tüm ziyaretçilerimize akademik bir gösteri sunacaktır.

Congresium GL events ev sahipliğinde gerçekleşecek olan festivalimiz, sosyal bir etkinlik olmasının yanı sıra birçok sektörü bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kökeni yüzlerce yıla dayanan tartışmasız her devrin popüleritesi en yüksek bu iki lezzetinin muhteşem uyumunu bir kez daha en profesyonel ellerden görme ve tatma imkânı sunmaktayız. Geçen yıl ilkini
gerçekleştirdiğimiz festivalimize gösterilen yoğun talepten ötürü misyonumuz ve vizyonumuzu en üst seviyeye taşıyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda festivale katılmak için birçok nedeniniz var. Tadı 5 dakika; ama mutluluğu bir yıl sonraki etkinliğe kadar sürecek festivalimize siz değerli sektör temsilcilerimizin katılımını beklemekteyiz.

Festival’in temel amacı; kahve ve çikolatanın üretim safhasından vitrinlerine konulmasına kadar olan tüm süreci festivalimiz aracılığıyla ziyaretçilerinize tekrardan yaşatmaktır. Ayrıca, son tüketiciye yönelik bir etkinlik olarak hedeflenen festival, etkinliğin yapıldığı alanın popüleritesi sebebiyle 4 günlük etkinlik için toplam 30.000 ziyaretçi hedeflemektedir.

B2C ve B2B ticari eşleşmeyi aynı anda hedefleyen, ürün sergilemenin yanı sıra, akademik içerik ile de harmanlanan kahve ve çikolata’nın yolculuğunu bir arada göreceğiniz ulusal çaptaki festivalimiz, 03-06 Mayıs 2018 tarihleri arasında Congresium’da tüm kahve ve çikolata severleri ağırlayacaktır.”

AKTİVİTELER 
Kahve Hazırlama Metotları
Barista Eğitimleri ve Showları
Latte Art
Atölye Çalışmaları
Çikolata Yapımı
Yarışmalar
Konserler

Biletler Biletix‘te

Yoruma kapalı.