At The Gates

Göteborg sound’unun yaratıcılarından, melodik death metalin gelmiş geçmiş en önemli gruplarından At The Gates, %100 Metal konserleri kapsamında üçüncü kez bizlerle buluşmak için 2 Aralık’ta İstanbul’a geliyor!

Biletler Biletix’de.

1995’te çıkan “Slaughter of the Soul” ile melodik death metalin en önemli klasiklerinden birini yaratan At The Gates, verdiği uzun süreli aranın ardından “At War With Reality” albümüyle geri dönmüş ve bu albümün turnesinde iki kez ülkemize gelmiş ve hayranlarına unutulmaz anlar yaşatmıştı. Yakın zamanda piyasaya çıkan yeni albümü “To Drink From the Night Itself” ile hem basından hem de hayranlardan büyük övgü alan ve doksanlardaki karakterini günümüze taşıyan At The Gates, tüm diskografisini yansıtan şarkılarla bir kez daha ülkemiz izleyicilerini sarsmak için 2 Aralık’ta IF Performance Hall’da olacak!

Tomas Lindberg’in yürek parçalayan haykırışlarını, melodik death metal tarihini yaratan unutulmaz rifleri ve türün standartlarını belirleyen kapkaranlık melodileri duymak için, 2 Aralık’ta siz de IF Performance Hall Beşiktaş’taki yerinizi alın!

Yoruma kapalı.