Bağbozumu İstanbul

Bağbozumu İstanbul’ geçen sene gördüğü yoğun ilgili ardından bu sene 8 Ekim’de İncirli Şaraphane’de iki katı birden etkinliğe açarak daha ferah ve kapsamlı bir festival hazırlıyor. Biletler için buraya.

Türkiye’nin en geniş yerli kavı olan İncirli Şaraphane’de 30 firmanın katılımı ile 500 farklı tat sunulacak. Bağlardan bardağa uzanan bu serüvende Trakya’dan Elazığ’a, Nevşehir’den Denizli’ye ve ayrıca dünyanın en iyi şarap bölgelerinden seçkin ürünleri hem özel butik üreticilerden, hem de tecrübeli büyük üreticilerden deneyimlemek mümkün olacak.

Bu deneyimi özel gurme lezzettler; Anadolu’nun keşfedilmemiş peynirleri, yerli üretim Fransız usulü küflü peynirler, yaban mantarları, özel şarküteriler ve La Mancha, Banyan ve Kydonia Restaurant’ın sunacağı eşsiz lezzetler taçlandıracak. Etkinlik alanında düzenlenecek seminerlerle Levon Bağış, Oğul Türkkan ve Mehmet Yalçın gibi uzmanlardan merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir, tadımlar üzerine söyleşi yapabilir unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Hem damağınıza hem de ruhunuza hitap edecek bu festivalde görüşmek üzere.

Yoruma kapalı.