Dayanışmanın Gücü

Beyrut – Beirut & Beyond Müzik Festivali

Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali size 7 Aralık – 10 Aralık tarihlerinde Arap melodilerinin içerisinde kaybolmayı vadediyor.

Arap ezgilerini duyduğu anda içi kıpır kıpır olmayanı duymadık. Dört gün boyunca bu hissi yaşadığınızı düşünün, hatta sadece düşünmekle kalmayın Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali’ne gidip bu duyguyu sonuna kadar yaşayın! Belki de çıtayı biraz daha yükseltip mini bir müzik eğitimi bile alabilirsiniz. Her yıl, müzik dünyasının birbirinden önemli isimlerini sarıp sarmalayan bu müzik festivalindeki konserler de, workshop’lar da, söyleşiler de sizi büyüleyecek bizden söylemesi. Bu arada 2013 yılında Oslo World Music Festival ile iş birliği yapan Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali’nin hitap ettiği alan sadece Lübnan ile sınırlı değil. Festivalden seçilen yeteneklerin Oslo’da sahne alma şansı da var.

Müziği derinlemesine ele alan Beirut & Beyond Uluslararası Müzik Festivali hakkında bilmek istediğiniz her şey www.beirutandbeyond.net adresinde.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.