Dayanışmanın Gücü

Bozcaada Caz Festivali – 2018

Bu sene tekrar Bozcaada’nın en güzel zamanı olan temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Biletler Biletix’de.

Caz festivalleri fikrine açık havada bir caz festivali deneyimi tasarlayarak yeni bir bakış açısı getiren Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden festivalcilerin odak noktası olacak.

Yaşattığı deneyim ve enerjisiyle herkesi derinden etkileyen festival adanın en güzel koyu olan Ayazma’ya tepeden bir bakış atarak Tarihi Manastır’ın yeşil bahçesinde 27 – 28 – 29 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.

Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz gibi türleri içerecek geniş bir programla Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada iş birliği ile düzenlenecek. Kendine Has ve Avek – Volkswagen katkılarıyla gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali bünyesine bu sene müzikle beraber atölyeler, sosyal projeler, gastronomi projeleri, adanın farklı noktalarında karşınıza çıkacak etkinlikler ve konserler ekleyerek içeriğini genişletecek ve Bozcaada’ya yayılacak.

İletişim ortağı: Karnaval

Festivalin detaylı programı yakında…
#bozcaadacazfestivali

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.