CarrefourSA Sokak Festivali – 2018

CarrefourSA Sokak Festivali,14 ve 15 Nisan tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta sizlerle…

#Whatsapp Dayanışma gruplarımız için buraya bakabilirsiniz.

Biletler Biletix’de.

Sokağın bir parçası ol! Çünkü sokak eğlencelidir! En müzikli, en danslı, en lezzetli, en hareketli Sokak Festivali’ne hazır mısın?

Eğlenceliyiz
Hangisini yapsan acaba? Tek pota basketbol mu yoksa tek kale futbol mu oynasan, ip mi yoksa lastik mi atlasan, hulahop mu çevirsen frizbi mi atsan, poi mi denesen drone mu uçursan, sokak dansı mı yoksa ateş dansı mı seyretsen? Daha sayarım da, onlar da sürpriz olsun…

Pubstory desem… Tamam tamam, sustum

Bu arada kendi eğlenceni kendin getir, hayır demeyiz.

Performanslar
Delireceksin eğlenmekten. KALBEN, JABBAR, HEY! DOUGLAS ve daha fazlası sahnemizde olacak. Çok yakında tam programı da koyacağız. Takipte kal. Sokağın ritmini unutma!

Sokak Lezzetleri
Tadı damağında kalacak leziz tatların bir araya geldiği Sokak Lezzetleri Sokağı’ndan dilediğini yiyip içebilirsin.Yemeğin üstüne tavşan kanı çayını yudumlar ya da kahve keyfi yaparsın. Müzik, aktiviteler derken ara atıştırmalar gerekebilir. Onlar için de süprizli alanlar seni bekliyor. Çit çit desem mesela, anlar mısın?

Senin için hem karnını hem gözünü hem de ruhunu doyuran bir festival yaptık.

Pazar Yeri
Pazar olmadan Sokak Festivali mi olurmuş? Burada ne ararsan var. Bir tarafta aksesuarlar, takılar, kıyafetler; diğer tarafta sebzeler, meyveler. Alışverişini yapmadan çıkma, sonra pişman olma.

Oyun Alanı
Çocuklar, sokakların rengi. Hazır bahar da gelmişken, bırakın çocuklar oyun alanında rahat rahat oynasın, biraz “oksijen alsın”.

Dostuz
Minik dostlarımızın da aramızda yeri var. Evcil hayvanınla beraber gelebilirsin. Yeter ki tasmasını çıkarma, kontrol sende kalsın. Minik dostlar sözünüzü dinler zaten.

Paylaşıyoruz
Onlar da doyacak! Festival alanındaki yiyecekler, profesyonel ekipler tarafından ayrıştırılarak sokak hayvanlarına ulaştırılacak.

Sen de dokunacaksın!
Satış yapan katılımcı markalarımız, gelirlerinin bir kısmını veya tümünü sivil toplum kuruluşlarına bağışlıyor.
Bağış yapılacak kuruluşların isimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.