Clash Festival

Fabrika, 25 Ekim’de eğlenceye start veriyor. Clash Festival, ODTÜ Vişnelik’te gerçekleşecek!

Biletler Biletix’te.

“Senelerdir bir çok etkinliğe ev sahipliği yapmış Ankara’nın en gözde alanlarından ODTÜ MD Vişnelik tesislerinin hem kapalı hem açık alanını kullanarak elektronik müziği sizlere Rave&Chill konseptiyle sunuyoruz.

Chill Stage’de Ekin Beril ve Kozmonotosman ile birlikte açık havanın tadını çıkarırken; Deeprise ve Dj Artz Rave Stage’de ışık ve sahne şovlarıyla sizleri hareketli bir eğlenceye çağırıyor olacak. Ayrıca aktivite alanındaki etkinliklerle ve gösterilerle birlikte nabzı yüksek bir gün sizleri bekliyor. Elektronik müziği her yönüyle hissedeceğiniz Clash Festival’e hepinizi bekliyoruz!”

Chill Stage (Vişnelik Üst Bahçe) 
– Ekin Beril 
– Kozmonotosman 
– DJ Medikush

Rave Stage (Vişnelik Kapalı Alan) 
– Deeperise 
– DJ Artz 

Kapı Açılış: 16.00

Fabrika Nedir?
Fabrika olarak işi sadece organizasyon yapmak olan bir ekip değil, aynı zamanda işini yaparken Ankara’nın mutlu olmak isteyen insanlarına farklı, alışılmamış ve kaliteli deneyimler yaşatmak olan, temelleri dostluklara dayanan bir birlikteliğiz. Senelerce AAAL Şenlik’lerde görev aldıktan sonra şimdi her gün büyüyen bir ekip olarak Fabrika’yı kurduk.

Peki biz neden kendimize Fabrika dedik? Çünkü biz müzik ve eğlence dünyasında farklılık yaratan, amacı insanları mutlu etmek ve doyasıya eğlendirmek olan ve aynı zamanda sürekli yenilikçi ve dinamik fikirler üreten bir “Fabrika”yız.

Yoruma kapalı.