Coffee Carnaval Coffee&Bakery Festival – 2018

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen, baharın en eğlenceli karnavalı Coffee Carnaval Coffee&Bakery Festival bir kez daha Eskişehir’de!

Biletler Biletix’de.

Katılımcılarının hayatlarında mutlu bir an yaratmayı amaçlayan Karnaval bu güne kadar  25.000 kişiyi iyi kahve ve iyi müzikle buluşturmayı başardı.

Coffee Carnaval, oluşturduğu atmosfer ile tüm duyularınıza hitap ederek 28-29 Nisan’ı unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. Kahve kokuları ve lezzetleri, iyi müzik, workshop ve sergilerle yine çok renkli ve lezzetli bir karnavala davetlisiniz!

Eskişehir’de gerçekleştirilecek festivalde; kaliteli kahvenin kokusu, Eskişehir’in enerjik dokusuyla birleşerek sizi keyiflerden keyiflere sürükleyecek. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen kahve çekirdeklerinin son tüketiciye ulaşma serüveni, Coffee Carnaval‘ın “İyi Kahveyi, İyi Müzikle, Doğru Yerde” buluşturma amacıyla, geleneksel hale gelen eğlenceli ve showlarla dolu ortamında gerçekleşecek.

Karnaval, şehri geleneksel Türk Kahvesi lezzet öncüleri ve üçüncü dalga nitelikli kahve akımının en iyi temsilcileri ile buluşturmaya devam edecek.

İyi müziği ruhunuzda hissederken, iki gün boyunca ücretsiz olarak sunulacak nitelikli Türk ve dünya kahveleri farklı aromalarla damak tadınızda şölen havası yaşatacak. Türkiye’nin en sevilen müzik grupları performansları ile kahve severlere eşlik ederken, triolar ve alt gruplar Karnaval alanına renk katmaya devam edecek.

Ücretsiz gerçekleştirilen workshop ve seminerlerde; kahve çekirdeklerinden tutun, kahvenin demlenme macerasına kadar bir çok bilgiyi sektörün duayenlerinden bizzat öğrenme şansınız olacak.

Karnaval; kahve üreticilerinden, zincir dükkanlara, ev içi tüketime, hatta hazırlama/sunum ekipmanlarına kadar tüm sektörü kahve tutkunları için bir araya getirecek.

Sadece iki gün sürecek olan, kahvenin vazgeçilmez parçası Coffee Carnaval’da yerinizi ayırtmayı unutmayın.”

Bilete dahil hizmetler… Festivalde neler olacak?
•    Ücretsiz ve sınırsız Türk kahvesi, Dünya kahveleri, 3. dalga kahveciler
•    Ücretsiz Konser ve müzik dinletileri
•    Şampiyon Baristalardan ve kahve duayenlerinden ücretsiz workshop ve seminerler
•    Sanat köşeleri, sergi alanları

Yoruma kapalı.