Dayanışmanın Gücü

FloralFest 2019

İstanbul’un ilk ve tek çiçek festivali Floralfest, 7-8 Eylül  tarihlerinde mis kokusuyla çiçek tutkunlarını büyüleyemeye hazırlanıyor.

“Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

Taze çiçek kokusu şehrin dört bir yanını FloralFest’19 ile sarıyor! Günlük şehir karmaşasına, koşturmasına kısa bir mola veriyoruz ve kapılarını çiçeklerle açan, sizi çiçekten bir dünya ile buluşturan FloralFest 2019’un, 7-8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tomtom’da gerçekleşeceğinin müjdesini vermek istiyoruz.

Bu sene 3.cü sü gerçekleşecek olan festivalimizin ana konsepti, dünyada son dönem çok popüler olan etnik tasarım. Bugüne kadar ilk kez bir festivalde bu vurgulanmış oluyor ve dolayısıyla siz de katıldıklarınızın dışında bir Festivalde  yer almış olacaksınız. Festival alanında bulunan etnik tasarımların canlı, renkli, yüksek enerjili ruhu sizi sarıp sarmalayacak.

Çiçek festivalinde her sene artan katılımcıları, çiçekli fikirleri, atölye çalışmaları, söyleşileri, çiçekli satış noktaları, yeni trend bahçe ve tasarım fikirleri ve daha fazlasıyla çiçek gibi üç gün! Sosyal medyada geniş yer bulan, trend topicleri çiçeklerle süsleyeceğiniz, çiçekli taçlarla saçlarınızın havasını değiştireceğiniz bu festivalde neler mi var? Ulusal ve uluslararası tasarımcılarla ve seçkin birçok markayla buluşma fırsatı, çiçekli atölyeler, şehri süsleyen çiçekli eserler, tadı damağınızda kalacak çiçekli tatlar, dekorasyon fikirleri, saksı önerileri, bakım bilgileri ve daha birçok başlık bu festivalde sizleri bekliyor. Gelin beraber çiçeklenelim.”

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.