Dayanışmanın Gücü

Gasp Edilen Sosyal Medya Hesaplarımız Hakkında Açıklama.

Merhaba Arkadaşlar, 2017 yılından beri süre gelen FestivalTR Dayanışma oluşumumuza ait bazı sosyal medya hesaplarımız az önce gasp edilmiş ve gruplarda banlanan yönetici arkadaşların söz hakkının olmadığı vurgulanmıştır.

Ancak her ortak oluşumda olabilecek bir durum gibi bizde yola çıktığımız arkadaşlar ile aramızda olan anlaşmazlık sonucu yönetimde yakın zamanda değişikliğe gitmek zorunda kalmıştık ve bunu sessiz sedasız üyelerimize lanse etmeden yaptık. Ancak bu gece itibari ile grubun kurucusuyum diyerek gruba senede bir kez festival zamanı gelerek hazır kitleye girerek, hazır kitleye ben adminim diyerek adını ön plana çıkaran sosyal medya hesaplarımızı gasp eden bu kişiler hiç bir emek sarf etmeden, hiç bir baş ağrısı, stres çekmeden emek vermeden gruplarımızı gasp etmiş ve bu grupta emeği olan arkadaşları karalama kampanyası başlatmışlardır.

Ancak bir grupta söz hakkı sahibi olmak için o grubun sadece kuruculuğu ne yazık ki yetmiyor. O oluşum için emek sarf etmek bir şeyler yapmak gerekiyor.

Çalınan facebook grubumuz tekrar FestivalTRcom Official adı ile yayındadır.
Hepinizi Çok ama Çok Seviyoruz FestivalTR Yönetimi.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.