Dayanışmanın Gücü

Gezgin Fest VAN – 2018

Doğunun ilk müzik festivali özelliğini taşıyan Gezgin Fest Van, 7- 9 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleşiyor.

Doğunun ilk müzik festivali özelliğini taşıyan GezginFest Van 7- 9 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Türkiye’ nin en büyük line- up’larından birine ev sahipliği yapacak olan GezginFest Van, Van Gölü kıyısında bulunan Gevaş Ada İskelesi yanında yapılacaktır.

Interrail Turkiye & Hayal Kahvesi ortaklığında yapılacak proje, sosyal farkındalığı öne çıkarmakla birlikte, farklı kültürleri seyahat, sanat ve müzik ile birleştirecektir. 

İran, Azerbaycan, Ermenistan gibi ülkelerden sanatçılar ile world music temasında, çizgi dışı bir etkinliğe imza atılacaktır.

Van’da ilk defa yapılacak festivalde; sosyal yaşam alanları, oyun parkları, kütüphaneler, engelli çocuklarımızın eğlenebileceği parkurlar ve hayalini gerçekleştirmek isteyen tüm güzel insanların unutamayacağı bir 3 gün hayal edilmektedir. İnsanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen festival topluluğu amaçlanmaktadır. 
7 Eylül Cuma
Athena
Kardeş Türküler
Manga
Sena Şener
Emircan İğrek
Yener Çevik

After Party: Shantel

8 Eylül Cumartesi
Mohsen Namjoo
İlkay Akkaya
İlyas Yalçintaş
Fatma Turgut
Can Gox
Timsahin Göz Yaşları

After Party: Gazapizm 

9 Eylül Pazar
Teoman
Selda Bağcan & Boom Pam !
Can Bonomo
Ahmet Aslan
Kurtalan Ekspres
Pera

After Party: Ezhel 

Gün boyu çeşitli aktiviteler ve atölyeler sizleri bekliyor.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.