Groove’n Electro istanbul 2017

30 Eylül 2017 Cumartesi günü, Lost Memory tarafından LIFEPARK’ta düzenlenen, Groove’n Electro İstanbul 2017 Müzik Festivali, dünyaca ünlü yabancı ve yerli Dj’lerle dans ve müzik severleri bir araya getiriyor.

Biletler için buraya.

İstanbul’da ilki düzenlenen Groove’n Electro İstanbul 2017 Müzik Festivalinde, gün boyunca LifePark’ta, gece boyunca After Party’de, house ve elektronik müziğin içinizi kıpırdatan notalarının hareket çağrısına vücudunuz hiç yapmadığınız ritimlerle dans ederek karşılık verebilir.

Groove’n Electro İstanbul 2017 Müzik festivalinde, uzun bir aradan sonra yeni jenerasyon için ilk kez  İstanbul’a gelecek olan, albümleri ve remixleri ile defalarca “yılın sanatçısı” seçilmiş İtalyan müzik ustası, house müziğin duayeni STEFANO NOFERINI yenilikçi müzikleriyle sergileyeceği olağanüstü performansına kendimizden geçercesine dans edip eğlenerek eşlik ediyoruz. Müziğin doruklarında coşkulu danslarla tamda yeni ateşlenmişken, Miami, İbiza eğlencelerinin aranan ismi YAMIL’in harika performansı başlıyor. YAMIL ile eğlencenin içinde kaybolmuşken, hiç hız kesmeden müzik listelerinde hızlıca zirveye fırlamış, “yılın en iyi çıkış yapan” muhteşem DUO’su HIDDEN EMPIRE ikilisi ile müziğin ve eğlencenin zirvelerde dans ediyoruz.

Bu çoşkulu frenkansı hiç düşürmeden local DJ’ler; WOLFSON, DENİZ KABU, ONGUN TUTUNCU, UGUR PROJECT, ONUR BUBER, ASIL OZALP, KEREM TEKİNALP, DORUK GURALP, MEHMET OZBEK, MERT GULEC, GHASTON, GROOVE DOC, THA, DENYZ ile sabahın ilk ışıklarıyla müziğe, dansa, eğlenceye doymuş tazelenmiş şekilde yeni güne merhaba diyoruz.

2 sahnede 20 Dj canlı performansı, Lazer Show ve Işık Gösterileri  ile ziyaretçilerine unutamayacakları bir festival deneyimi yaşatacak olan GROOVE’N ELECTRO ISTANBUL 2017 biletleri satışa çıkıyor. Lost Memory, “müziğin birleştirici gücü”ne inan herkesi, Electro ve House Groove melodilerinin harikulade atmosferindeki bu muhteşem geceye LIFEPARK’a davet ediyor.

IŞIĞINIZ MÜZİK OLSUN!

Yoruma kapalı.