Dayanışmanın Gücü

Holifest izmir 2017

Dünya’nın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan Geleneksel Hint Kültürünün en büyük bayramı olan HoliFest, Türkiye’de ilk defa orijinal konseptiyle 2016 Nisan ayında 5000 kişinin katılımıyla İstanbul’da kutlanmıştır.

7500 kişilik bir katılım ile ikinci defa 2017’nin Nisan ayında gerçekleşen etkinlik oldukça renkli görüntülere sahne olmuştur. Bir çok ana haber bülteninde ve basın yayın organında yer alan ve 2016 ile 2017’nin en ses getiren etkinliği olan Holi festivali bu sene İstanbul’dan sonra İzmir’de! Misafirlerimiz şehrin karmaşasından uzaklaşarak,etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini bulacakları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, dünyaca ünlü Hintli DJ’ler, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerle Hint kültürünün tüm güzelliklerini tadacaklar ve müthiş bir Holi festivalinin coşkusunu yaşayacaklar.. Sıradan bir cumartesi gününüzü rengarenk bir bahar festivaline çevirecek bu organizasyon kapılarını saat 12’de misafirlerine açıyor ve gecenin geç saatlerine kadar DJ programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağınız bir eğlenceyle size unutulmaz bir gün yaşatmayı vaat ediyor..

Hint Mitolojisinde de yer aldığı gibi, haydi hep beraber barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle rengarenk kutlayalım iyinin kötüye karşı zaferini, doğa ananın uyanışını!

Holifest İstanbul’16 Aftermovie  https://vimeo.com/199793784

Holifest İstanbul’17 Aftermovie https://vimeo.com/221256650

►TARIH 22 Ekim 2017 12.00 – 00.00 İzmir Arena / Bayraklı http://www.izmirarena.com/

* Etkinlikte kullanılacak boyalar sağlığa zararı olmayan, bitkisel ürünlerdir.

* Etkinlikte 18 yaş limiti yoktur.

* Istanbul Student Life Organizasyon Şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri etkinliğe almama hakkına sahiptir.

Ekstra bilgi için; https://www.biletino.com/event/eventdetail/3794

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.