Dayanışmanın Gücü

İstanbul Komedi Festivali

Düş işlerine kafayı takmış, güldürme işini ihtisas, ağlatmayı huy edinmiş hülasa her nevi duygu üretiminin müptelası olan sanatçılar birliği BKM, şimdi 20 yaşında!

– YILMAZ ERDOĞAN
GENEL SANAT YÖNETMENİ

Bilet Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız.

 

İSTANBUL KOMEDİ FESTİVALİ

Türkiye’de mizah alanında trendleri belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, Türkiye’de ilk defa uluslararası bir komedi festivaline ev sahipliği yaptı. Kültüre dahil yeni evrensel verileri dikkatle izleyen BKM, 6 gün süren festival kapsamında, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi isimlerini ağırlayarak, İstanbul kent kültürüne yepyeni bir dinamik kazandırmayı amaçladı. İstanbul Komedi Festivali, uluslararası süregelen komedi festivalleri gibi uzun soluklu ve geleneksel bir yapıya zemin hazırlamanın yanı sıra komedinin her alanını kucaklayan yaratıcı unsurlarını uluslararası bir platformda oluşmasını ve ilerlemesini hedeflemektedir. Türkiye ve dünyadan bir çok ünlü komedyenin katılımı ile gerçekleşen festival, mizah temalı sergilerden keyifli komedi show’lara , özel konuklarla yapılacak olan panellerden, komedi film gösterimlerine kadar geniş bir etkinlik yelpazesi sundu. Bu sene 2.’si gerçekleştirilecek olan İstanbul Komedi Festivali, 11-18 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 Program ; 

11 Kasım
Yapı Kredi Play Genç Yetenek Sahnesi Finali
Doğu Demirkol

12 Kasım
Cem İşçiler – Komik Olan Ben Değilim
Hayrettin
Ali Biçim – Ali Biçim Show

13 Kasım
4 Çeyrek 1 Tam – Skeç Gecesi

14 Kasım
Doğaçlama Tiyatro Ligi – All Star

15 Kasım
Yasemin Şefik – Ne Münasebet: Beni Bilirsin! Arkandan Konuşmam!
Güldür Güldür Show
Bkm Mutfak Açık Mikrofon
Mesut Süre

16 Kasım
Sunay Akın – Bu Bir Prova
Gül Sunal – Gölge Feslikannarı
Suzan kardeş – Bekriya

17 Kasım
Deniz Alnıtemiz

18 Kasım
Keynote Sunum – Erdil Yaşaroğlu – Çizginin Sahne Arkası
Alpay Erdem – Sahne 2017
Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi
Çok da Fifi – Hatunlar Stand Up

 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.