Yalnızca birkaç sene içinde “hızlı yükselen genç yetenek”ten “techno’nun vazgeçilmez oyuncularından biri” haline gelen Charlotte de Witte, 2015 yılında başladığı özel konsepti KNTXT’nin ilk İstanbul çıkarması için 17 Aralık gecesi Volkswagen Arena’ya geliyor!
WUC ve RX Istanbul ortak sunumuyla gerçekleşen hayalde, de Witte’e KNTXT gecelerinin yıldız isimlerinden Indira Paganotto ve ONYVAA eşlik edecek.
Dünyanın dört bir yanında biletleri istikrarla aylar öncesinden tükenen KNTXT deneyiminin bir parçası olabilmek için avantajlı biletler bugece.co’de!

Kurallar

– Ön satış biletleri iade edilemez, devredilemez.
– Suma Productions ve RX Istanbul, uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydıyla etkinliğe almama hakkına sahiptir.
— Ön satış biletleri iade edilemez, devredilemez.
– Suma Productions ve RX Istanbul, uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydıyla etkinliğe almama hakkına sahiptir.
Aşı Kartı en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. e-devlet uygulaması üzerinden alinacak ekran görüntüsü, Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan
misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
-Katılımcılar/ izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here