Milyonfest Dalaman – 2018

Milyon Yapım’ın franchise verdiği ilk festival olan Milyonfest Dalaman, bu yıl ilk kez 02 – 05 Ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan Dalaman’da gerçekleşecek. 

[wpdevart_countdown text_for_day=”Gün” text_for_hour=”Saat” text_for_minut=”Dakika” text_for_second=”Saniye” countdown_end_type=”date” end_date=”02-08-2018 12:10″ start_time=”1529432219″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]

#Whatsapp Dayanışma gruplarımız için buraya bakabilirsiniz.

Biletler Biletix’de.

Havalimanına ve çevre şehirlerdeki tatil yörelerine olan yakınlığından dolayı stratejik olarak eşsiz bir bölge olan Dalaman’da ilk kez gerçekleşecek olan 4 günlük festival, Milyon Yapım’ın ilk franchise festivali olarak da ayrı bir öneme sahip. Arsa Gayrimenkul Elif Çokgezen tarafından, Milyon Yapım danışmanlığında gerçekleşecek. 

Türk rock müziğinin en önemli sanatçı ve gruplarını bir araya getirecek olan festivalin merakla beklenen detaylı programı çok yakında açıklanacak.

Yoruma kapalı.