Dayanışmanın Gücü

MilyonFest Istanbul Ulaşım

MilyonFest İstanbul, İstanbul’a 30, hava alanına 50 kilometre uzaklıkta. Boğaz’a gitmekten daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Bu şirin köye ulaşmak için özel aracınızla gidiyorsanız Kilyos’a ulaşmak için başlıca iki alternatifiniz var ya Sarıyer üzerinden, ya da Maslak istikametinde Bahçeköy geçişini kullanmanız gerekiyor. Yolun tamamı asfalt. Maslak yolu orman içi olması sebebiyle manzaralı ve daha keyifli.


Öncelikle Beşiktaş’tan Sarıyer’e doğru giderken, Maslak civarında Orman İşletmesi’ni geçince sol tarafta Kilyos tabelasını görürsünüz. Yolun ilerleyen kısımlarında da Orman Fakültesi karşınıza çıkacaktır. Yenilenen ve genişletilen yoluyla Kilyos’a ulaşmak artık çok daha kolay.

Toplu taşıma araçlarıyla gelecekler ise öncelikle Sarıyer’e gelmek zorundalar.

Merkeze geldiklerinde Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerinden (Nikah dairesinin karşısı) kalkan minibüsler ve Sarıyer İlköğretim Okulunun önünden kalkan İETT otobüsleri ile Kilyos’a ulaşabilirsiniz ve oradan DALYA PLAJI durağında inerek 750 mt yürüyüş mesafesi ile etkinlik alanına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kilyos’a ulaşım için, Kilyos Beach Club’ları tarafından düzenlenen servisleri de kullanabilirsiniz. Servis bilgilerine ilgili plajın tanıtıcı sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kilyos’a İETT Otobüsü Hat Bilgileri
151 No’lu Otobüs ; DEMİRCİKÖY – KİLYOS – SARIYER – HACIOSMAN METRO

  • DALYA PLAJI durağında inerek 750 mt yürüyüş mesafesi ile etkinlik alanına ulaşabilirsiniz.

Sarıyer’e Ulaşım için Kullanılabilecek İETT Otobüsü Hat Bilgileri
25T ve 40 ; SARIYER – TAKSİM
25B ; SARIYER – BEŞİKTAŞ
25E ; SARIYER – KABATAŞ
25H ; HAVANTEPE – SARIYER – HACIOSMAN METRO
41 ; SARIYER – 4.LEVENT METRO
59RS ; RUMELİ HİSARÜSTÜ – SARIYER
 

Kaynak : Milyon Beach

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.