Motobike istanbul

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike istanbul, 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde… motorsiklet, bisiklet, motor, motobike, motosiklet, scooter

Biletler Biletix’te.

“Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 10. buluşmasına hazırlanıyor.

Dünyanın önde gelen motosiklet ve bisiklet markalarının yer alacağı fuarda en yeni modelleri görme şansını yakalayın ve sezonunun açılışına tanıklık edin.

Fuar  geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu yıl da “Motobike Academy” ile festival havasında bir organizasyona dönüşüyor. Sizlerin katılımı ile gerçekleşecek etkinlik, seminer ve atölye çalışmalarını kaçırmayın.

Motobike Istanbul biletinizi erken satın alın, avantajlı fiyatlardan yararlanın. Satın aldığınız her biletle birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansını yakalayın. Üstelik biletler Perşembe-Cuma günleri öğrenci ve kadınlara %50 indirimli!

Motobike Istanbul: Bir fuardan daha fazlası!

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını buluşturan fuarda sektördeki yenilikler, gelişmeler, görsel etkinliklerin yanı sıra, fuar süresince çeşitli seminer ve atölyeler yer alıyor.

Üniversite motosiklet klüplerinin yanı sıra motosiklet ve bisiklet sektörü’nün ünlü isimlerini ağırlayacak olan Motobike Academy, Fashion Talk, Travel Talk, Tech Talk ve atölye programları ile öne çıkıyor.

Motosikleti ve bisikleti bir yaşam tarzı haline getirdiyseniz, stil sahibi motosiklet ve bisiklet tutkunları ile Fashion Talk’ta buluşun.

Motosiklet ve bisiklet ile seyahat eden uzun yol gezginlerinin hikayelerini dinlemek ve rota önerileri almak için Travel Talk tam olmanız gereken yer.
Custom motosiklet ve custom bisiklet hakkında merak edilenler Tech Talk’ta! Kişiye özel motosiklet ve bisiklet yapımı, malzeme seçimi, tasarımı ve uygulanması sürecinde, yol gösterebilecek uzmanlar ile Tech Talk’ta bir araya gelebilirsiniz.

Motobike Academy’de doğru ve güvenli motosiklet kullanımı için gerekli olan teorik ve pratik bilgilerden oluşan eğitimlere de ayrıca yer verilecek.

Birbirinden değerli hediyeler bu sene de sahiplerini bulacak.

Her sene birbirinden değerli sürpriz hediyelerin verildiği fuarda bu sene de gelenek bozulmadı. Satın aldığınız her biletle birbirinden değerli hediyeleri kazanma fırsatını yakalayın.”

Yoruma kapalı.