Dayanışmanın Gücü

Mudanya Otostop Festivali – 2018

Gençler ve genç kalanlar, hayatı kaçırmamak için yola çıkanlar, Inter Turkey, Türkiye’nin ilk otostop festivali’ni gururla sunar.

Önemli NOT : 5 – 8 Temmuz arasında yapılması gereken Otostop Festivali elde olmayan nedenler dolayısı ile 10 – 12 Ağustos tarihlerine ertelenmiştir.

#Whatsapp Dayanışma gruplarımıza katılmak için buraya bakabilirsiniz. 

Sınırlı Sayıda ve sürede 1+1 Biletler için buraya bakabilirsiniz.

Şimdilik açıklanan kadroda ise Can Bonomo, Adamlar, Manuş Baba, Piiz, Gazapizm, Cem Adrian, Sattas, Pera yer alıyor.

Türkiye’nin dört bir yanından ve hatta yurt dışından katılımcıların hepsinin otostopla geleceği ve döneceği bu dev otostop şölenine katılmak için sizde hazırlığınızı yapmaya başlayın.. Aramıza katılmanız için bir parmak kaldırmanız yeterli.. #OtostopTurkey grubumuz a post atarak yol arkadaşı , bulabilirsiniz, daha keyifli ve eğlenceli bir yolculuk yapabilirsiniz. Etkinliğin süreceği 4 gün boyunca #OtostopTurkey grubumuza çılgın fotoğraf ve video paylaşımlarınızı paylaşacaksınız ve en çılgın otostop fotoğrafları ve videoları yarışmasına katılacaksınız.. Sürpriz ödüller sizi bekliyor olacak..

Festival alanına rahatça ulaşabilmeniz için Mudanya merkezden servisler ayarladık. (Ücretsiz)

Birbirinden ünlü sanatçıların konserlerinde coşup,eğitici atölyelerimizde kendinizi geliştirebileceksiniz.Gündüz deniz, kum, güneş ,gece dj partileri ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız..

*Festival Bilet Fiyatları
Günlük : 20 TL
Kombine :40 TL
Kamp + Kombine : 50 TL

 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.