Park FEST – 2018

ŞEHİRLİ FESTİVAL PARKFEST 27-28 TEMMUZ’DA!

Geçtiğimiz 3 sene boyunca sayısız yerli ve yabancı grubu ağırlayan, 20.000’den fazla festivalcinin katılımıyla gerçekleşen Parkfest, bu yıl sürprizlerle geliyor. Daha önceki yıllarda tek gün gerçekleşen festival, bu yıl “Festivaller Birlikte Güzel” sloganı ile 27-28 Temmuz tarihleri arasında 2 güne yayılarak eğlencenin dozunu şehirde arttırıyor.

GORİLLAZ organizasyonuyla ile gerçekleşecek olan Parkfest’in ilk açıklanan isimleri arasında ülkemizde de büyük hayran kitlesine sahip, Kanadalı elektronik müzik grubu Caribou, Belçikalı deneysel hip hop ve elektro swing grubu Boogie Belgique, ilk kez İstanbul’a gelecek olan Fransız prodüktör ve dj Degiheugi, Ozoyo ve Kaan Düzarat var.

2 güne yayılacak olan festival, birbirinden farklı tasarımcıların ve butik dükkanların yer alacağı “Pazar” alanının yanısıra, yeme-içme alanları ve bir çok alternatif etkinlikler ile müzik festivalinden çok daha fazlasını sunuyor. Parkfest, bugüne kadar alışılagelmiş standartların bir adım daha ötesinde olmayı ve kesintisiz eğlenceyi vaad ediyor.

#parkfest2018

Yoruma kapalı.