Dayanışmanın Gücü

Renkli Festival Samsun

Hindistan’da başlayıp tüm dünyaya yayılan “Renkli Toz Savaşları” Samsun’da! Renkli Festival Samsun 30 Eylül Pazar günü sizlerle !

Biletler Biletino’da.

Dünya’da pek çok ülkede düzenlenen Color Fest (Boya Festivali) adıyla bilinen Renkli Toz Festivali, rengarenk eğlence arayan insanları bir arada buluşturuyor. 7’den 70’e her yaştan insanın DJ’ler eşliğinde keyifle vakit geçirip eğlenebileceği gençlik festivalimizde, arkadaşlarınız, aileniz ve bizimle bu sıradışı deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

– DJ Performansları

Etkinlik günü öğlen saatlerinde başlayıp gün boyu sürecek DJ’ler eşliğinde eğlenceye ara vermek yok.

– Hindu Dans Gösterisi

Hint filmlerinde hep görürüz. Bir kişi dans etmeye başlar, daha sonra herkes bu dansa eşlik eder. Bu deneyimi Samsun’da binlerce kişiyle beraber yaşayanlar arasında neden sen de olmayasın!

– Renkli Toz Savaşları

DJ’ler eşliğinde eğlencemizin doruğuna ulaşmamız için ihtiyacımız olan yine ellerimizde olacak 🙂

– Canlı Performans

Gün boyu süren eğlencemizi yine müzikle sonlandıracağız. Festivalde akşam sürpriz bir müzik grubu sahne alacak.

– Renkli toz nedir?

Hindistan’da toprak boyaları kullanılsa da dünya genelinde mısır nişastası ve gıda boyaları ile üretilir. Bizim kullandığımız renkli tozlar da gıda boyaları ve mısır nişastası ile üretilmektedir. Sağlık açısından bir zararı yoktur. Vücuttan suyla ilk yıkama ile beraber büyük oranda çıkar.

– Festival paketi

Bilet alan herkese 1 paket renkli toz ücretsiz olarak verilecek. Renkli tozlarınızı etkinlik günü festival alanından alabilirsiniz.

– Ulaşım

Festival alanına Ömürevleri tramvay durağından gidiş-dönüş ulaşım saat 10.00’dan itibaren festival bitene kadar sağlanacak.

– Servisler ile ulaşım her 15 dakikada bir olacak.  

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.