Ana Sayfa Festival ve Konser Haberleri Rock’N Burger Fest

Rock’N Burger Fest

1101
0

Rock’N Burger Fest, İzmir Selçuk beldesinin Pamucak sahilinde 6-7-8-9 Eylül 2018’de gerçekleşecektir. 

[wpdevart_countdown text_for_day=”Gün” text_for_hour=”Saat” text_for_minut=”Dakika” text_for_second=”Saniye” countdown_end_type=”date” end_date=”06-09-2018 12:00″ start_time=”1534144092″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]

Biletler Biletix’te.

#Whatsapp Dayanışma Grupları için buraya bakabilirsiniz.

Festivalin ana felsefesi katılımcılara özgürce eğlenebildikleri, temiz, konforlu ve güvenli bir konsept ortam sunmaktır. Pamucak Belediye Tesisleri’nde gerçekleşecek olan etkinliğimizde kamp alanı, kumsal, yemek alanı, konser alanı ve küçük sahne katılımcıların konforunu maksimum seviyede tutmak amacı ile düzenlenmektedir. Etkinlikler saat 12:00’de başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecektir.

Kombine+Kamp seyircileri ilk gün etkinlik alanına girerken biletleri karşılığında, etkinlik alanına girmeleri için bileklik takılacaktır. Tüm Festival boyunca bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir. Yıpranmış veya kopmuş bileklikle festival alanına giriş yapılamaz.

Mekan: Pamucak sahili 50 metre genişlikte ve 14 km boyunda ince kumdan oluşan plaja sahiptir. Deniz kum zemine sahip olup, 50 metreye kadar boy uzunluğunun altında derinliğe sahiptir. 
Tamamı gölgelik alanda olan 4000 çadır kapasiteli ana kamp alanı 30 adet betonerme tuvalet barındırmaktadır.
Selçuk merkezi konumda bulunan etkinlik alanın etrafında uygun pek çok otel ve motel bulunmaktadır.
Yemek alanın da sadece seçkin markalara yer verilecek olup, katılımcı firmalar festival boyunca uzman gıda mühendisi tarafından kontrol edilecektir.
Yemek yeme alanında 200 metrekarelik gölgelik oturma alanı mevcuttur ve 6 adet betonarme tuvalet bulunmaktadır.

Festival Kuralları: 
1. 18 yaşından küçük ziyaretçiler ebeveynleri ile giriş yapabilirler.
2. Festival biletlerinin iade edilmesi veya festival biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
3. Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.
4. Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.), silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.
5. Festival biletini satın alanlar, festival konserlerinin görüntü ve/veya ses kaydından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve/veya işitsel kayıtları kaydedemez, ses ve görüntü taşıyıcılara ve/veya fonogramlara kayıt ederek çoğaltamaz ve yayımlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri kanalıyla yayınlanamaz.
6. Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.
7. Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
8. Festival organizatörü ve görevlileri, çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemeniz tavsiye olunur.
9. Festival biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz. Buna ek olarak, organizatörün izni olmadan festival alanında herhangi bir ticari veya tanıtım faaliyeti yürütmek kesinlikle yasaktır.
10. Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.
11. Festival bileti kopyalamaya çalışan herkese dava açılacaktır.
12. Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.
13. Organizatör ve/veya resmi bilet distribütörü katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla ibraz etmesini isteyebilir.
14. Günlük ve Kombine bilet için, konserlerin sona ermesinin ardından günlük ve kombine bilet sahibi katılımcıların alanda kalmaları yasaktır.
15. Günlük bilet ve kombine bilet sahiplerinin kamp alanına girmesi kesinlikle yasaktır.
16. Kamp alanına kurulacak çadır, 3 m2 büyük olmaması gerekmektedir.
17. Konaklamalı Bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir.
18. Araba, motosiklet, römork, karavan, bisiklet vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir.
19. Ateş yakmak, mangal yapmak, her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünleri, cam, mum, taslak ekipman, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır.
20. Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak yasaktır.
21. Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yasaktır.
22. Kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.
23. Festival bilekliğinizi festival boyunca çıkarmayınız.
24. Kombine ve Kombine+Kamp seyircileri ilk gün etkinlik alanına girerken biletleri karşılığında, etkinlik alanına girmeleri için bileklik takılacaktır. Tüm Festival boyunca bilekliklerini çıkarmamaları gerekmektedir. Yıpranmış veya kopmuş bileklikle festival alanına giriş yapılamaz.