Ana Sayfa Festival ve Konser Haberleri Salda Fest – 2018

Salda Fest – 2018

2244
0

SaldaFest Nedir?

[wpdevart_countdown text_for_day=”Gün” text_for_hour=”Saat” text_for_minut=”Dakika” text_for_second=”Saniye” countdown_end_type=”date” end_date=”29-06-2018 10:00″ start_time=”1529431316″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]

SaldaFEST – 2018 Whatsapp Dayanışma Grubuna Giriş.
Line-UP, Bilet ve Detaylı Bilgi.

SALDA FEST YER DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA AÇIKLAMA;

Merhabalar;

Öncelikle sizi bugüne kadar bilgisiz bıraktığımız için özür dileriz. Bayram tatili olmasından dolayı bizi affetmenizi ümit ediyoruz.

Saldafest ekibi olarak valilikten gelen olumsuz kararı sizlerden bir gün önce öğrendik ve bu kararın çıkmaması için var gücümüz ile çalıştık.

Yeşilova Belediyesi ile ortak çıktığımız bu zorlu süreçte hiç yanımızda OLMAYAN Yeşilova Belediyesi’ne de teşekkürlerimizi borç biliriz. Valiliğe kendi imkanlarımız ile alanın yerini değiştirelim teklifine de bize hiçbir yer VEREMEYECEĞİNİ söyleyen Burdur Valiliğine de çok teşekkür ederiz.

Bu zorlu yola çıkarken siz değerli katılımcıların da desteği ile Türkiye’ye yepyeni bir anlayış kazandıracak, eğlenirken aynı zamanda doğanın da değerini anlamalarını sağlayacak, kirletmenin ve yok etmenin değil üretmenin ve korumanın amaçlandığı bir projeyi hayata geçirdik.

Kah sizi kırdık kah sizden övgü aldık ama inandık, size ve yapabileceğimize inanarak bu yola devam ettik. İlk günden beri söylediğimiz gibi PAYLAŞTIKCA GÜZEL anlayışımızı sürdürerek festivalimizi en az Salda Gölü kadar güzel olan MARMARİS SAKLI GÖL’e taşıdık.

Bizlere inandığınız ve bugüne kadar sabırla beklediğiniz için hepinize minnettarız.

Yeni festival alanımızın lokasyonu ve tüm fotoğraf videolarını sosyal medya hesaplarımızı takip ederek inceleyebilirsiniz .

Bu zorlu süreçte bürokrasiye ve sözde çevreci arkadaşlarımızın karalama kampanyalarına takılıp sizlere bu mağduriyeti yaşattığımız için Saldafest ailesi olarak tekrar tekrar özür diliyoruz.

Ama yeni festival alanımız ile son 11 gün kala NEREDE KALMIŞTIK diyerek tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Bizlerle eğlenmek isteyen katılımcılarımız ile buluşabilmek için gün saydığımızı bilmenizi isteriz.

Katılamayacak ve Marmaris’e gelemeyecek olan katılımcılarımız da ücret iadelerini aşağıdaki butona tıklayarak gerçekleştirebilir.

Umarım bizlerle olur ve eğlenirken aynı zamanda doğanın korunabildiğini, yok etmek değil amacımızın paylaşmak ve korumak olduğunu göstermemizde bizlere destek olursunuz.

SALDAFEST AİLESİ

Türkiye’nin dört bir yanından gençleri ‘’Eğlence ve Sosyal Sorumluluk’’ için birleştirecek Salda Gençlik Festivali 29 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Dünyada mars gezegeninin yüzeyi ile aynı özelliği gösteren iki yerden biri olan, berrak ve temiz suyu, bembeyaz kumsalları, bakir doğası ile Türkiye’nin bilinmeyen doğa güzelliklerinden Salda Gölü, 29 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında ‘’SALDA GENÇLİK FESTİVALİ’’ne ev sahipliği yapacak.
Türkiye çapında ünlü sanatçı ve grupların yanı sıra ulusal basına kendini göstermek isteyen grupların da sahne alacağı festivalde müziğin yanında yarışmalar, yoga pilates ve meditasyon istasyonları, masa oyunları, dans gösterileri, aktiviteler ve özellikle doğa temalı sosyal sorumluluk atölyeleri dikkat çekmektedir.

Bir doğa harikası olan Salda Gölü için farkındalık yaratmak adına düzenleyeceğimiz festivalin ulusal bazda çok ses getireceğinin farkındayız. ‘’Eğlenirken hem doğaya, hem de kimsesiz çocuklara yardım etmek’’ sloganıyla; kütüphanesi olmayan bir okula kütüphane kurmak için ‘’kitap kumbarası’’ ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere toplanacak kıyafetler için ‘’kıyafet kumbarası’’ festival boyunca kullanılan pet şişelerden heykel yapmak için ‘’atıktan sanata’’ gibi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceğiz.