#Selfy Whitefest Uludağ 2018

Whitefest Uludağ 2018

#Whatsapp Dayanışma gruplarımız için buraya bakabilirsiniz.

Kışın en sıcak festivali Whitefest bu yıl da Uludağ’ı kasıp kavuracak.

12.000 festival severe ev sahipliği yapan whitefest ‘in bu seneki tarihleri.
14 – 18 Ocak, 4 – 8 Şubat ve 11 – 15 Şubat

Whitefest 2018 Line – Up

SERDAR ORTAÇ ★ GÜLŞEN ★ VOLKAN KONAK ★ HANDE YENER ★ BERKAY ★ YILDIZ TİLBE ★ HAKAN ALTUN ★ SERKAN KAYA ★ ERDEM KINAY ★ MERVE ÖZBEY ★ OZAN ÇOLAKOĞLU ★ DAVID ŞABOY ★ KERİMCAN DURMAZ ★ ÖYKÜ SERTER ★ KEMAL DOĞULU ★ EMRAH GÖKTAŞ ★ DISCOLOG ★ ORKUN BOZDEMİR ★ ELİF TANRIVERDİ ★ EMRE BALIK ★ PERCUSSION TAI

Whitefest Hakkında

Jolly Tur’un gençlik markası Unitravel tarafından 2004 yılından beri düzenlenen, 150.000’i aşkın müzik severi ve dünyaca ünlü 600’den fazla sanatçıyı ağırlayan whitefest , bu sene de Uludağ’ın lüks otellerinde, çılgın partileriyle ve enerjisi sahneye sığmayan konserleriyle ortalığı yerinden oynatacak!

24 şehir 86 üniversite 164 kampüs 810 fakülte’de ve 1500 aktif satış temsilci 10 acentesi ile , Whitefest Her sene universite ara dönemlerinde 3 periyot halinde Uludağ’da gerçekleşen Türkiye’nin en büyük gençlik festivalidir.

Müzikseverlerin 2018 kışında kendilerini müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde bulacağı, Uludağ’ın en gözde otellerine davet eden whitefest 2018; müzik sahnesinin son dönemdeki en başarılı isimleri eşliğinde aralıksız sürecek müzik deneyiminin yanı sıra; birçok aktivite, workshop ve pop-up shop’larla da festival deneyimini artırmaya hazırlanıyor.

Whitefest 2018 nin tüm detayları ve erken rezervasyon için; 05365268726 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilir veya İletişim adresinden rezervasyon taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Whitefest 2018 Otelleri

KARINNA OTEL ★ BOF HOTEL ★ AĞAOĞLU MY MOUNTAIN ★ MONTE BAIA HOTEL ★ ALKOÇLAR HOTEL ★ ALKOÇLAR ZONE HOTEL ★ LE CHALET YAZICI HOTEL ★ USLAN HOTEL ★ BÜYÜK HOTEL ★ ER-TA SOYAK HOTEL ★ TREND LIFE HOTEL ★ KAR HOTEL ★ BELVÜ HOTEL

SERDAR ORTAÇ ★ GÜLŞEN ★ VOLKAN KONAK ★ HANDE YENER ★ BERKAY ★ YILDIZ TİLBE ★ HAKAN ALTUN ★ SERKAN KAYA ★ ERDEM KINAY ★ MERVE ÖZBEY ★ OZAN ÇOLAKOĞLU ★ DAVID ŞABOY ★ KERİMCAN DURMAZ ★ ÖYKÜ SERTER ★ KEMAL DOĞULU ★ EMRAH GÖKTAŞ ★ DISCOLOG ★ ORKUN BOZDEMİR ★ ELİF TANRIVERDİ ★ EMRE BALIK ★ PERCUSSION TAI sahne alacağı festivalde Güçlü sanatçı kadrosu ve etkileyici mekanıyla katılımcıların tüm duyularına hitap edeceği whitefest 2018 hakkında ,tüm detayları ve erken rezervasyon için; 05365268726 Nolu Çağrı Merkezimizi arayabilir veya İletişim adresinden rezervasyon taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Whitefest 2018 ‘de bir gün nasıl geçiyor?

Festival günü sabahında son model otobüslerimiz ve profesyonel Jolly Tur rehberleri eşliğinde Zeytinburnu ispark otoparkı – Beşiktaş yıldız camii ve Kadıköy evlendirme dairesinden hareket ederek whitefest Uludağ oteller bölgesinde varıyoruz.

11:30 ile 12:30 saatleri arasında otellerimizde bulunan whitefest misafirlerimiz otel odalarına yerleştikten sonra 13:00 dan itibaren pistler’de kayak yapılıyor.

16:00 sularında kapanan pistlerle beraber(hava durumuna göre değişiklik gösterebilir) birinci bölge Le Chalet Yazıcı Cafe’de Dj ve sanatçılarımız eşliğinde Whitefest After Ski party lerimiz havai fişek gösterilerimiz ve sponsor aktivitelerimiz başlıyor.

20:00 ‘da biten whitefest after ski party’den sonra ücretsiz shuttle servislerimiz eşliğinde otellerimize geçiyoruz.

20:30 00:00 saatleri arasında whitefestin Ana oteli KARINNA OTEL’de sponsorlarımız eşliğinde çeşitli workshoplar yapılıyor.

Lobby etkinliklerimizden sonrada saat 00:30 ile 06:00 arasında whitefest event hall’de Canlı performanslı Türkiye’nin en büyük ses sanatçıları ve dj leri eşliğinde eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar whitefest devam ediyor.

Whitefest Nedir?

Whitefest 12.000 ‘den fazla üniversite öğrencisini bir arada görebileceğiniz, Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivalidir. 120 Saat boyunca sınırsız eğlence sunmaktadır whitefest. Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezinde Türkiye’nin en büyük sanatçıları ile gençleri buluşturan bir gençlik platformudur. Türkiye’nin en büyük tur operatörü Jolly Tur’in gençlik markası unitravel farkı ve güvencesi ile Whitefest festivalden daha fazladır.

Winter is Coming !!! #letsuludag

Yoruma kapalı.