Shake It İzmir – 2019

Biletler Biletix'te.

İzmir’in ilk tema festivali Shake It İzmir, yeni konsepti ile 20-21 Nisan 2019 da kapılarını Parc Ceremonie Güzelbahçe’de açmaya hazırlanıyor.

4example Creative Agency, 2018 yılı içerisinde İZMİR in ilk kokteyl festivali cocktailfest ve ilk tema festivali Shakeit ile festival severleri biraraya getirdi. 27-28 Ekim de gerçekleşen SHAKEITIZMIR Harmony of Mixology teması ile cocktail ve gastronominin mükemmel uyumunu yepyeni tatlarla birleştirerek festival dünyasına farklı bir bakış açısı getirdi.

2 gün boyunca en iyi mekanların biraraya geldiği ve Abdullah İnal, Evrencan Gündüz, Aslı Köse, Tezgah, Deniz Kabu gibi isimlerin sahne performanslarıyla eğlencenin zirve yaptığı organizasyonda katılımcılar festival pazarı, farklı oyun ve eğlence konseptleri, söyleşiler ve sürpriz konukları ile muhteşem bir hafta sonuna şahitlik ettiler. 

Shake It İzmir 2019 şaşırtmaya ve festival anlayışına yenilikler getirmeye devam ediyor.Usta mixolojistler ve şefler eşliğinde yapılan workshoplarla bu renkli dünyayı keşfederken müdavimi olduğunuz mekanların festivale özel kokteyllerini deneyimleme fırsatı bulacaksınız.Müzik performansları, oyunlar, söyleşiler ve daha fazlası ile doğayla iç içe bir festival alanında harika bir hafta sonu için katılımcılarını bekliyor. 

Bilete Dahil Olan Hizmetler:

Ücretsiz Shuttle (Cumartesi ve Pazar günü 14:00 – 20:00 arası Üçkuyular İskele ve Fahrettin Altay Metro Durağından her saat başı. Dönüş için Parc Ceremonie Güzelbahçe’den tüm gün boyunca sıklıkla)
Otopark
Gün Boyu Müzik Performansları
Oyunlar / Aktiviteler
Yarışmalar / Sürpriz Hediyeler
Söyleşiler

Yoruma kapalı.