Dayanışmanın Gücü

Trakya Festivali 2019 Ulaşım

#FestivalTR Trakya Festivali Ulaşım

Trakya Festivali alanı Edirne ili, Erikli ilçesi sınırları içerisindedir. Keşan ilçesine 25 km, Edirne merkeze 150 km, Çanakkale’ye 160 km, Kırklareli’ne 187 km, İstanbul’a 250 km, Bursa’ya 330 km, Balıkesir’e 350 km, mesafededir.

1) OTOBÜS ile gelecek arkadaşlar;
Otobüs ile gelecek arkadaşlar için bulundukları şehirden İstanbul Esenler Otogar / Silivri Otogar veya Keşan otogarına gelip buradan Erikli köyüne giden Keşan Birlik firmasının otobüslerine binebilirler. Erikli otogardan indiğiniz taktirde festival alanı yürüyerek 5 dakika mesafededir.

2) OTOSTOP ve ARAÇ Güzergahı;
İstanbul ;
Metrobüs ile son durakta (Tüyap) indikten sonra buradan Silivri – Malkara – Keşan – Erikli yol güzergahını takip edebilirler. Yol tek ana yol olup hiç bir sapak vs bir yer yoktur. İstanbul’dan otostop ile gelecek arkadaşlar için en kolay yol güzergahı bu şekildedir.

Edirne ;

Bu güzergahtan gelecek arkadaşlar için Edirne Bahçeşehir Okullarına gelmeden Uzunköprü sapağından ve ya aynı yol üzerinden Havsa güzergahında ilerleyip Uzunköprü yoluna devam ettikten sonra Keşan ve Erikli yolunu izleyebilirler.

Çanakkale ;

Bu güzergahtan gelecek arkadaşlar için yol yine tek ana hat olup Çanakkaleden gelibolu oradan Kavakköy girişinden Keşan güzergahını takip edebilirler.

Trakya Fest Erikli’de görüşmek üzere.

#FestivalTR

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.