Dayanışmanın Gücü

ViveLive TV

Türkiye’de gerçekleşen birçok konseri profesyonel ekipmanlar ile canlı olarak yayınlayan ViveLive.TV; konserleri evimizden, cep telefonumuzdan Full HD bir şekilde izlememize imkan tanıyor.
Maddi imkansızlıklar, lokasyon uzaklığı, etkinliğe ait biletlerin tükenmesi vs. gibi nedenlerden dolayı konserlere katılamayan insanlara ; adeta konser alanındaymışcasına bir ambiyans yaşatarak mükemmel bir deneyim sunuyor.

Ekibinde, profesyonel görüntü yönetmenleri ve kameramanlar bulunan ViveLive.TV, konser alanındaki her açıdan aktüel olarak yayın yapıyor.

Vivelive.tv’nin daha önce canlı olarak yayınlamış olduğu konserler arasında; Markus Schulz – Zorlu PSM, Eelke Kleijn – Zorlu PSM, Ünlü rapçi Future’un Küçükçiftlikpark’ta düzenlenen konseri yer alıyor.

Yaptıkları yayınlar ile anlık olarak onbinlerce kişiye ulaşan ViveLive.TV ekibinin hedefi, 2020 yılı içerisinde anlık izleyici sayısını yüzbinlere çıkarmak.

Önümüzdeki yıl içerisinde ülkemize konser vermek için gelecek olan Dünyaca ünlü birçok ismin konserlerini, canlı olarak yayınlamak için şimdiden anlaşmalarını yapmışlar bile.
Ayrıca canlı yayınını yaptıkları konser ve festivallerde birçok ünlü ismi ve influencerları da ağırlayarak güçlerine güç kattıklarını da söylemeden geçmeyelim.

Vivelive.tv ‘nin gerçekleştireceği sıradaki canlı yayınlar arasında; 4 Ekim tarihinde Partymag tarafından 1001 Direk Sarnıcında düzenlenecek olan Dünyaca ünlü DJ Stephen Bodzin konseri var.

Etkinliğe katılamayacak olanlar için tarihi dokuların arasında mükemmel bir canlı yayın keyfi sunacak olan ViveLive.TV ‘nin, 4 Ekim’ de gerçekleşecek canlı yayınını programınıza not etmeyi unutmayın.

Aşağıdaki linkten ViveLive.TV platformuna ulaşabilirsiniz, canlı yayını izleyenler arsında yapılacak çekilişle birçok sürpriz hediye dağıtacaklarını da belirtelim.

https://dlive.tv/vivelive.tv

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.