Wake Up Fest’17 – Katılımcı

Bu sene ilkini düzenleyeceğimiz Wake Up Festival17’de katılımcıları renkli ve farklı bir etkinlik ortamı bekliyor.

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayınız.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin doğa ve tarih kokan havasında startup ekiplerini ve girişimcileri, alanlarında öncü olan mentörler ve yatırımcıları konuk edeceğiz.

Wake Up Festival’17 tamamen ücretsiz bir etkinlik olup ister katılımcı olun ister startup orada bulunan herkese fayda sağlamak amacı ile planlanmış bir etkinliktir.

Wake Up Festival’17 sizleri haftanın bir günü üniversitelerinizden yelkenlerinizi dolduracak rüzgarla kendinizde oluşacak zenginlikleri kariyerlerinize ve düşüncelerinize katkı sağlamayı amaçlayan bir etkinliktir.

Wake Up Festival’17, sabah kayıt ve kahvaltı, sonrasında; açık alanda gerçekleşecek konferanslar, sonrasında fenomenler paneline kadar; ikram, networking ve startup standlarının keşfedilmesi ödüllü oyunlarımız ile devam edecektir, sonrasında ise fenomen paneli ve hediyelerin sunumu ile sona erecektir.

Uyanışa hazırlanın, çünkü Wake Up Festival’17 her sene gerçekleşecek ve hiçbir yıl bir önceki ile aynı olmayacak!

 

  • Üniversiteniz veya bölümünüz ne olursa olsun davetlisiniz.
  • Kariyerinize sizlere işin içerisinde olarak tecrube edinebileceğiniz startup stajlarını keşfedebilirsin.
  • Benim bir fikrim var! Kavramının bir startup aşamasına nasıl geldiği ile ilgili sizleri aydınlatacak yaklaşık 40 adet startup ile buluşabilirsiniz.
  • Eğer ki bir fikriniz var ise, onu dinleyebilecek insanlarda orada olacaklar!

 

Merak, bizleri tetikleyen birşeydir. Wake Up Festival’17 sadece yukarıdakileri gerçekleştirmek isteyen kişiler için değildir. Girişimcilik ekosistemi eğlenceli ve bir o kadar da merak uyandırıcıdır. Sadece gel ve dinle, emin ol sana hitap eden birşeyler bulacaksın.

Herkesin dünyayı, etrafında olup bitenleri yorumlayışı farklıdır. Sende bu dünyaya kendinden birşeyler katmalısın!

 

Wake Up Festival’17, 7 Ekim 2017 Cumartesi günü İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi – Halkalı Merkez Kampüsünde, üniversitemizin yemyeşil tarih kokan doğasında gerçekleşecektir!

 

Tanışalım, eğlenelim ve keşfedelim!

Yoruma kapalı.