Dayanışmanın Gücü

Wiz Khalifa İstanbul – 2018

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa 4 Temmuz’da ilk kez İstanbul’da!

Bilet Satın Almak İçin Buraya.

İlk albümü Show and Prove’u 2006 yılında çıkaran ve kısa süre içerisinde rap müziğin zirve isimleri arasına yükselmeyi başaran Cameron Jibril Thomaz, sahne adıyla Wiz Khalifa, 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta!

“Black and Yellow”, “Young, Wild & Free”, “We Dem Boyz”, “Roll Up” gibi onlarca liste başı şarkı ile başarısını katlayan; Furios 7 filmi için Charlie Puth ile birlikte yayınladığı ve 26 farklı ülkede 12 hafta boyunca liste başı kalmayı başardığı “See You Again” adlı şarkısıyla yalnızca YouTube’da 3,5 milyara yakın dinlenen ve bu başarısını Grammy ve Golden Globe adaylıklarıyla taçlandıran Wiz Khalifa, ilk Türkiye performansını sunmaya hazırlanıyor!

Yalnızca kendi hit şarkıları ile değil, aynı zamanda Bruno Mars, Maroon 5, The Weeknd, Snoop Dogg, will.i.am, Imagine Dragons, Miley Cyrus gibi dünya starlarıyla birlikte yayınladığı çalışmalarla bir fenomen haline gelen dünyaca ünlü rap müzik sanatçısı Wiz Khalifa’nın 4 Temmuz’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek ilk Türkiye performansına davetlisiniz!

Wiz Khalifa’nın iki saatlik muhteşem canlı performansına sahne olacak etkinlikte Wiz Khalifa’ya Türkçe rap müziğin dev isimleri Ceza, Ezhel, Aga B, Anıl Piyancı ve Kamufle eşlik edecek!

16:00 – 17:00: Anıl Piyancı
17:00 – 18:00: Aga B
18:00 – 19:00: Kamufle
19:00 – 20:30: Ezhel
20:30 – 22:00: Ceza
22:00 – 00:00: Wiz Khalifa

VIP Lounge: VIP Lounge alanı sahneyi en iyi görüş açısına sahip olup VIP Lounge alanına bilet satın almış kişiler ayrıcalıklı giriş ve tüm alanları kullanma hakkına sahiptir. VIP Lounge biletleri tek kişiliktir.

Wiz Khalifa’nın performansı 22:00 – 00:00 arası gerçekleşecek olup katılımcılar 22:30’a kadar istedikleri saatte etkinliğe giriş yapabilirler.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.