Dayanışmanın Gücü

Wonderland Istanbul Festival 2020

Masallar tüm dillerde mutlu biter cümlesi ile açılışını yapan Wonderland Istanbul Festival 2020 seyirciler için müthiş bir deneyime imza atacak ve dünyanın en büyük DJ’leri olacak.

Dünya’da örnekleri bulunan fakat Türkiye’de daha önce yapılmamış bir konsept ile buluşması planlanan festivalin ilk etapta 1 gün sürmesi planlanıyor ancak katılımcılardan gelecek talep doğrultusunda 2 güne çıkarılma ihtimali de çok yüksek olduğu bilgisini ediniyoruz. 05.09.2019 Tarihinde Life Park İstanbul’da gerçekleşecek festival için etkinliğin bitiş saati dahil ( 00.00 da bitmemesi için ) gerekli tüm izinlerin alındığı bilgisi de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Wonderland resmi sayfasının açıklamasına göre, etkinlik alanının düzenlenmesi, yiyecek, içecek standları, güvenlik ve otopark problemleri gibi önemli konularda Türkiye’de daha önce görülmemiş bir organizasyon olacak.

Gerek sahne tasarımı, gerek line-up hakkında ipuçları ve gerek organizasyonun insanlar ile yakın iletişimi ile bu alanda iddialı oluşları bizi şimdiden heyecanlandırmaya başlıyor. Tüm Türkiye genelinde bilinecek ve hafızalarda kalacak bir festival deneyimi içgüdüsü ile hareket eden Wonderland Istanbul Festival ‘de büyülenmeye hazır olun. Festival hakkında daha fazla bilgi çok yakında sizlerle.

 

 

01.10.2019 – 01.11.2019 tarihleri arasında 1000 Adet ile Sınırlı Early Bird Ticket’leri Kaçırmayın !

Eğer her şey planlandığı gibi giderse, elektronik müzik adına Türkiye’de devrim niteliğinde bir festival olacak gibi görünüyor. Sorularınızı ve önerilerinizi @wonderlandturkeyofficial hesabına DM yolu ile iletebilirsiniz.

Wonderlan Istanbul Official Instagram Account

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.