Ana Sayfa Festival ve Konser Haberleri Yeni Bi’ Fest

Yeni Bi’ Fest

569
0

Yeni Bi’ Fest 5. yaşında, bu seneye özel kurgusuyla KüçükÇiftlik Park’ta!

Türkiye’nin En Büyük Açık Hava Gazinosu Yeni Bi’ Fest’te Şevval Sam Rüzgârı Esecek

 Unutulmaz gazino kültürünü bugüne taşıyan Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosu Yeni Bi Fest’e geri sayım başladı. Her yıl birbirinden büyük isimlerin özel repertuarlarıyla izleyenlere sıra dışı bir gazino deneyimi vaat eden Yeni Bi’ Fest’te bu kez Şevval Sam, Cumhuriyet’in Divası Müzeyyen Senar’a saygı bölümünde Müzeyyen şarkılarını seslendirirken ikinci yarıda kendi şarkılarını dinleyiciyle buluşturacak. 26 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta Hilton mutfağının eşsiz lezzetlerinin de sunulacağı gecenin biletleri Mobilet’te!

“Meze, müzik, muhabbet” diyerek yola çıkan Yeni Bi’ Fest, gazino ruhunu yansıtan oturma düzeni ve lezzetli menüsüyle hepimizi bir kez daha özlenen gazino günlerine davet ediyor. Yeni Bi’ Fest’le KüçükÇiftlik Park, beşinci kez Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosuna dönüşüyor. 

50’lerden 90’lara efsane olmuş KüçükÇiftlik Gazinosu’nun yerine kurulan KüçükÇiftlik Park’ta; sahne önü faça masalardan Hilton’un leziz mezelerine, gazino kültürüne tamamıyla sadık kalınan Yeni Bi’ Fest’in assolisti bu yıl Şevval Sam. Cumhuriyet’in Divası lakaplı, Türk müziğinin eşsiz sesi Müzeyyen Senar’ın 100. yaşına ithafen gecenin ilk yarısında bazı Müzeyyen şarkılarına hayat verecek olan Sam, ikinci yarıda kendi repertuarını müzikseverlerle buluşturacak.

Şevval Sam’ın performansı öncesinde modern fasıl ekibinin sahne alacağı bu özel gecenin masaları 3 farklı kategoriden satışa sunulacak.

Katılımcılara meze, müzik ve muhabbet dolu unutulmaz bir deneyim yaşatacak bu özel gecenin biletleri, Mobilet’te satışta.